blog

Girona, yenilgiyi bilmeden yedi oyunu birbirine bağlayan kaybetmez

Girona, yenilgiyi bilmeden yedi oyunu birbirine bağlayan kaybetmez

Simona Halep, Venus Williams, Feliciano López, Fernando Verdasco ve Dominic Thiem gibi tenisçilerin Mutua Madrid vesilesiyle yeni bir farkındalık kampanyasına katıldığı yeni videonun sloganı “Kötüye kullanım karşısında tolerans yok” sloganı. Açık, sezonun dördüncü Ustaları 1000 ve toprakta ikinci.

05/02/2019

17:40 tarihinde CEST

Rafael Nadal

Mutua Madrileña Vakfı tarafından tanıtılan video, istismarın müsaadesi konusunda toplumun dikkatini uyandırmaya çalışıyor ve istismarcının sosyal olarak kınanması çağrısında bulunuyor.

Bu kitapta, farklı tenisçilerin yakın plan çekimleri, kadınlara yönelik her türlü şiddete karşı önden reddini ve sıfır toleransını göstermek için tenis skoru terminolojisini (15-yok, 30-hiç) kullanıyor.

Mutua Madrid Open, 3 – 12 Mayıs tarihleri ​​arasında Caja Mágica tesislerinde gerçekleştirilecek.

TAM VİDEO

Del Potro, dönüşüne daha yakın

Zverev, Münih’te zaferle ilk kez sahneye çıktı

COVID-19 salgını nedeniyle durdurulan sezon, geçen yılı Juvenil A’da bitiren ve bir vuruşta kendini birkaç gün içinde elitlerin arasına gömülmüş halde bulan Ansu Fati için özellikle yoğun bir şekilde devam ediyor.

05/02/2020

15: 07’de açık CEST

David rubio Ansu Fati

Hispano-Gineli, takımın hücum ağırlığını 16 ila 17 yaşları arasında sınırdayken çok zor anlarda bile taşımaya cesaret etti.

sağlam bahis siteleri

Faaliyetin durması ve hapsedilmesi meteorik bir ilerlemeyi yavaşlattı ve bu stresi doruğa çıkarmak için Fati, önümüzdeki sezon için kiralık olarak veya bir operasyonun parçası olarak Barça’dan çıkmasını sağlayan bilgilerle bugünlerde yaşıyor.

Bu anlamda Blaugrana taraftarları, önümüzdeki sezon ilk takımda kalan genç kadronun lehine koştukları görünen bir SPORT anketine toplu halde katılıyorlar.

Bu yeterli değilmiş gibi, gençlik kadrosu, Gine vatandaşlığından vazgeçip 20 Eylül 2019’da İspanyol olanı aldıktan sonra yönettiği 21 yaş altı İspanyol takımı ile ilk kez sahneye çıktı.

Blaugrana’nın bu yoğun sezonunu birinci şahıs olarak deneyimleyen teknisyenlerden biri, Bisáu’nun tırmanmaya devam etmesi için neyin ideal olacağını açıklayan tam olarak İspanyol U21 koçuydu.

Ansu Fati, Ciutat Esportiva’da bir eğitimde | FCB

“Ansu Fati’nin ihtiyacı olan huzur. Kulübünde milli takıma göre daha az dakikası vardı ve bu yüzden ona sakinlik ve sükunet vermek zorunda kaldı. Onlar anlarını beklememiz gereken oyuncular. Çok genç ve Gelecek, “dedi De çeşme.

Barça oyuncusu, henüz 17 yaşında olmasına rağmen (31 Ekim’de reşit olacak) 21 yaş altı oyuncularla iki maç oynadı ve FC Barcelona’da erken gelişmiş rekorları kırmayı bırakmadı.

İspanyol U21 takımının başkanı, “Henüz anılarını bulamamış çok yaşlı futbolcular varsa, daha çok 16 yaşında bir çocukla ve daha da fazlası Barça’da. Sakin olmalısın,” diye ısrar ediyor.

Cucurella ve Busquets

De la Fuente, koronavirüs nedeniyle mevcut karmaşık durumu da analiz ettiği ‘Onda Cero’, ‘As’ ve ‘Marca’ ile ortak bir görüşmede Barcelona taş ocağından diğer iki oyuncuya da atıfta bulundu.

Bunlardan biri Marc Cucurella (21 yaşında), bu sezon Getafe’ye (Azulino kulübü 6 milyon Euro’luk satın alma seçeneğini etkili hale getirecek), Eibar’ın saflarında kiralık olarak tamamladığı sansasyonel son rotayı onaylıyor. ve Barça’ya dönmeye hazır olduğunu göstermeye başlar.

Luis de la Fuente, İspanya U21 teknik direktörü | EFE

Riojan koçu, “Cucurella çerçevelemek için bir yıl yapıyor. Sunduğu çok yönlülük … Ona bir kanat oyuncusu olarak bahse girerim ve Eibar’daki Mendilibar onu geliştirdi. Bu bir keşifti ve şimdi Bordalás’a bakıyor” diyor Riojan koç.

“Mendilibar ve Bordalás’ın yaptıklarının pek çok değeri var. Milli takımda farklı çalışıyoruz ve daha fazlasını seçebildiğim için belki başka bir uç seçerdim, ancak Cucurella size sağladığı zenginlik nedeniyle çok önemli,” Luis de la Fuente vurguladı.

La Masia’nın en büyük gerçeklerinden biri de, bu sezon Dutch Twente’de ödünç verilen ve çeşitli pozisyonlarda üst düzeyde yetenekli olan Oriol Busquets (21 yaşında).

Borussia Dortmund, Ansu Fati’yi istiyor

SPOR Anketi: Barça, Ansu Fati’yi Dortmund’a bırakmalı mı?

De la Fuente, “Busquets beni çok şaşırttı. Merkez savunma oyuncusu, orta saha oyuncusu olarak oynadı … Bana daha çok yönlü bir oyuncuya sahip olma seçeneği sunuyor ve bizim için çok faydalı,” dedi.

Girona olabildiğince yüksek olmayı arzuladıysa, henüz bunu başaramamışlardır ve bunu başarmaları onlar için zor olacaktır. Geriye zaman kaldı ve futbolda hiçbir şey zamandan önce kesin olarak kabul edilemez, ancak bu şampiyonanın en pahalı kadrosu olarak kabul edilen takım, defalarca aynı çatı ile çarpıştı.

21:02 de 03/09/2020 CET

Carles rosell

Sezonun en iyi galibiyet serisini yedi gün yenilgisiz eşleştirmesine rağmen, takım hala doğrudan yükselmekten uzak. Bu sezon en fazla beşinci sıraya ulaştığı tamamen bilinmeyen bir alan. Yukarıya bakmadı ve pilleri koymazsa, yapması onun için zor olacak.

31 gün geçti ve bunca zaman içinde Pep Lluís Martí’nin takımı 8’de beşinci oldu. Bu onların şu anki pozisyonları, yakın takipçileri Elche’nin sadece bir puan üzerinde ve sırasıyla dördüncü ve üçüncü, Huesca ve Almería’dan üç puan yukarıda.

Işıkların ve gölgelerin olduğu bir parkurda takım, şampiyonanın ikinci maçında Albacete sahasında kaybettikten sonra on sekizinci oldu. 14 güne kadar yükselme pozisyonlarında ve kalan 17 gününü play-off dışında geçirdi.

Girona’nın en son yükselişi üç sezon önce, terfi sırasında oldu. O yıl (2016/17) ligin yarısından fazlasını ikinci sırada demirleyerek geçirdi ve bu da First’e tırmanmasına izin verdi. 

Öte yandan Johan Mojica, Mart ayının 27 ve 31’inde Şili ve Venezuela ile tanışmak için Kolombiya ön listesine girdi. Her iki oyun da Katar’daki 2022 Dünya Kupası elemeleri. Girona kulvarı, antrenör Carlos Queiroz tarafından seçilen 34 oyuncudan biridir.

Girona play-off için savaşmak için istifa etti

Uruguay’ın çağırdığı Stuani, Elche-Girona’yı özleyecek

Kesin listeye girdiği nihayet onaylanırsa Mojica, 27 Mart Cuma günü Elche’ye karşı lig maçını oynayamayacak. Cristhian Stuani’nin kaçırma ihtimali çok yüksek olan bir maç, Uruguay ile birlikte. 

Girona, yenilgiyi bilmeden yedi oyunu birbirine bağlayan kaybetmez. Bununla birlikte, ne aşık olur ne de sınıflandırma başkanına yaklaşmasına izin veren iyi sonuçları zincirlemeyi başaramaz. Tam tersi. Son iki çekiliş, her ikisi de bir yenilgi tadıyla, onu ana hedefi olan doğrudan terfiden uzaklaştırır.

08 Mart 2020, 8:26 pm CET

Carles rosell

Filmin bu noktasında ikinci kareye olan mesafeyi kapatmak imkansız görünüyor. Zaten rüyanın sekiz noktası var. Zaragoza’nın bu Pazar günü Malaga’da Luis Suárez’in golüyle kazandığı acı zaferi, unutulacak bir hafta sonunu tamamen karartıyor. Görülenleri gören Martí’nin üyeleri play-off için savaşmaya istifa etmiş görünüyor. Matematiksel olmasa da tek geçerli yol, İlk olarak gelen sezon olmanın yolu.

Bir hafta daha Girona beşinci sırada. Bu sıralamayı tüm sezon geliştiremedi. Bu hafta iyi bir şansı vardı ama kaçırdı. Önceki gün yaptığı gibi. Miranda’nın kurası iyi değildi, ama göründüğü kadar da kötü değildi. Daha da kötüsü, Cumartesi günü Albacete ile Katalan takımının tüm kusurlarını gösterdiği bir düelloda 1-1 oldu. Hem hücumda hem de özellikle savunmada. Tökezlemeden doğrudan rakipler yararlandı. Örneğin Zaragoza, bir boşluk açmak ve doğrudan terfiyi sekiz puana bırakmak. 

33 puan söz konusu ve şu anda Girona’nın sahip olduğu 47 puan var. En son emsalleri hesaba katan rojiblanco ekibinin, en iyiler arasında gizlice girebilmek için sezonun iyi bir son aşamasına ihtiyacı var. En azından terfiyi sağlamlaştırmak için 60 puanlık engelin üstesinden gelmeniz gerekecek. Sıralamada ilk altı arasında bitirmeyi başardığı üç sezonu şu skorlarla imzaladı: 71 sayı (12/13), 82 (14/15) ve 66 (15/16). Tarihi doğrudan yükselme yılı (16/17), takım sadece 70 sayı ile yükseldi, ancak play-off için sınır 63 idi.

Sáiz ve Oliván, Las Palmas’ta inin

Joaquín Zeballos, Girona’nın liderliğini pekiştiriyor

Girona, Albacete’ye karşı iki sayı veriyor ve buharı kaybediyor

Tepki vermek zorunda kalan Girona, bu hafta sonu Las Palmas’a gidecek. Takım, son sonuçlardan sonra bir galibiyete ihtiyaç duyduğunda, Mirandés ve Albacete’ye karşı iki hayal kırıklığı yaratan beraberlik ve ayrıca iki askeri olmadan yapacak. Hem Samu Sáiz hem de Brian Oliván bir penaltı oyunu oynayacak. Birincisi geçen Cumartesi sarı gördü, maç biterken, takım yedek kulübesinden protesto için tek bir dakika oynamamasına rağmen oyundan ihraç edildi. Her ikisi de Bikandi Garrido’nun hakemliği karşısında öfkelendi.  

2008 Pekin’de Olimpiyat altınını ve Hawaii’de Ironman’ı (üç kez: 2015, 16 ve 19) kazanan tek triatlet Alman Jan Frodeno, evinden çıkmadan bir Ironman yaparak bu Cumartesi 200.500 euro topladı. Girona’da, COVID-19 pandemisi nedeniyle o şehirdeki hastanelere bağışlanacak para.

04/11/2020

04/12/2020 tarihinde 11:06 AM CEST

%d blogcu bunu beğendi: