blog

Her zamankinden daha iyi güreş ve antrenman yapıyorum.

Her zamankinden daha iyi güreş ve antrenman yapıyorum.

Coolsaet, önceki yıllarda Olimpiyatlara katılmaya hak kazanmak veya Drayton’ın ulusal rekorunu kovalamak için düz, döngüsel kurslara odaklandıktan sonra bu yıl Boston’u yönetme zamanının doğru olduğunu söyledi.

“Ciddi bir koşucunun bir noktada Boston’u koşması neredeyse kaçınılmazdır” diyor. “Yıllar geçtikçe, [girmek için] daha aciliyet hissettim çünkü hala rekabet halindeyken onu yürütmek istiyorum.”

Kanadalı Erica Wiebe, uzun zamandır beklenen yarışmaya Aralık ayında geri dönecek.

31 yaşındaki Wiebe ve 25 yaşındaki Kanadalı Amar Dhesi, Aralık ayında Sırbistan’ın Belgrad kentinde düzenlenecek United World Wrestling Bireysel Dünya Kupası’nda mücadele edecekler.

İkili en son Mart’ta yapılacak Pan Am Olimpiyat Eleme Turnuvasında yarıştı ve her biri yaklaşan Tokyo Oyunları için bir bilet aldı.

2016 Rio altın madalyası sahibi Wiebe, “Bu yarışma, bu yeni ve belirsiz koşullarda rekabet etme deneyimi kazanma fırsatı sağlayarak Olimpiyat hazırlıklarımda büyük bir adım olacak” dedi.

“Tokyo performans hedeflerime ulaşmaya ve rekabet etmeye açım.”

Ont, Stittsville’den Wiebe, 75 kilogram ağırlık tempobet rulet sınıfında yarışıyor.

“Gerçekten çılgınlıktı çünkü Kanada milli takımındaki 10 yıldır bu kadar uzun süre yarışmamıştım” dedi.

“Güreş yapıyorum ve her zamankinden daha iyi antrenman yapıyorum. Sadece bazı teknik ve taktik becerilerimi geliştirmek için çok zaman harcadım. Eğitim hacimleri, Avrupa’ya seyahat ettiğimiz zamanlara kıyasla çok farklı. ay.”

Bu arada Dhesi, 125 kiloda savaşacağı Olimpik ilk yarışına doğru çalışıyor.

Columbus, Ohio’da antrenman yapan Surrey B.C. Dhesi, Aralık 2019’da Kanada Güreş Denemeleri’nde en ağır sıklet sırasını kazanmak için Ont. Elliot Lake’den 2016 Olympian Korey Jarvis’i yendi.

Columbus’tan The Canadian Press’e konuşan Dhesi, “Bütün bu eğitimler aslında mattaki gerçek şeye hazırlanmıyor” dedi.

“Gerçek bir hakemin önüne geçip gerçek bir rakibin yanında durmam, düdüğü çalmam ve ne olacağını görmem gerekiyor. Kanada’nın gitmemize izin verdiği için minnettarım.”

Birleşik Dünya Güreş başkanı Nenad Laloviç, yarışmaya dönüşün tüm sporcular için önemli olduğunu söyledi.

Laloviç, “Üstesinden gelinmesi gereken gerçek zorluklar var, ancak en iyi sporcularımızın birinci sınıf bir yarışmada yarışabilecekleri güvenli ve kabul edilebilir bir format bulmak için birlikte çalışıyoruz.” Dedi.

Riske karşı ödül

Güreş Kanada, Dünya Kupası’na karar verirken risk ve ödülle boğuştu, Kanada takımı için bir seçenek oldu. Bazı sporcular gitmemeyi seçti.

Yüksek performans direktörü Lucas O’Ceallachain, “Antrenman konusunda bilgili olmanın büyük olasılıkla Sırbistan’da yarışmaya hazır olduğunu, ancak bunu yaparken kendilerini rahat hissetmeyen atletlerimiz oldu.” Dedi.

“Kimseyi bunu yapmaya zorlamadık. Hâlâ evde yaşayan, kendileriyle yaşayan yaşlı akrabaları olan ve yüksek riskli kabul edilecek bazı sporcularımız var.”

Kanada’nın altı kişilik birliği O’Ceallachain, Wiebe, Dhesi, antrenörleri ve bir atletik terapistten oluşacak.

Kanada Güreşi, Kanadalı sporcuların Belgrad’da yarışmanın ne kadar güvenli olduğunu belirlemek için Own The Podium ve Kanada Olimpiyat Komitesi tarafından geliştirilen rekabete dönüş değerlendirme aracını kullandı ve tıp uzmanlarına danıştı.

O’Ceallachain, “Değerli kargolar,” dedi. Onlarla nasıl ilgileneceğimizi çok ciddiye alıyoruz.

“Sırbistan, planlarının ne olduğu ve ne yapacakları konusunda kapsamlı belgeler sunmakta çok başarılı. Ellerinden geleni yapabileceklerini düşünüyoruz.

“Kaygı ve endişe doluyuz, ama aynı zamanda geri döneceğimiz için de heyecanlıyız.”

O’Ceallachain, Kanada’nın halihazırda Avrupa’da yarışan kış sporları takımlarından ve son haftalarda yarışmak için Guadalajara, Meksika ve Budapeşte, Macaristan’a seyahat eden Kanadalı judo takımından da tavsiye istediğini söyledi.

Wiebe, dönüşte Alberta’nın Calgary havaalanında uluslararası yolculara yönelik hızlı test pilot programına katılmayı planlıyor.

Wiebe negatif sonuç verirse bu, karantinasını gereken 14 günden kısaltabilir.

Belgrad’da rekabet etmek, tatillerini Ontario’da ailesiyle geçirmeyeceği anlamına geliyor.

Wiebe, “Bu benim için gerçekten önemli olan gerçekten büyük bir fedakarlık,” dedi.

Tiger Woods ve Phil Mickelson, hayranların canlı aksiyona can attığı bir zamanda TV’ye özel bir rövanş için hazır.

Ve bu sefer misafirleri olacak.

Turner Sports, oyun kurucu Tom Brady ve Peyton Manning’in Mayıs ayında ikiye iki maç için kendilerine katılacağını söyledi. Turnuva organizatörlerinin güvenlik ve sağlık standartlarını karşılamak için hükümet ve sağlık yetkilileriyle birlikte çalışması dışında, maçın ne zaman ve nerede oynanacağı gibi ayrıntılar duyuruda eksikti.

Turner, “The Match: Champions for Charity” den tüm bağışların ve bağış toplamanın COVID-19 salgını için yardım çabalarına fayda sağlayacağını söyledi.Phil Mickelson, Tiger Woods’a karşı olası rövanş üzerinde çalışıyor.

Etkinlik, Bleacher Report ve House of Highlights aracılığıyla sunulan sosyal ve dijital içerikle birlikte TNT’de televizyonda yayınlanacak.

Mickelson Çarşamba öğleden sonra Bleacher Report’a yanıt veren tweet attı.

Şimdi başlıyor 😏

– @ PhilMickelson

Brady ile eşleştirileceğini ekledi ve şunları söyledi:

“Yenilginin acısını ilk kez hissettikten sonra, Görünüşe göre @ TigerWoods The Match’e bir zil sesi getiriyor (@PeytonManning). Bir GOAT getiriyorum. @TomBrady – Bombaları vurmaya hazır mısınız?”

Kasım 2018’de Şükran Günü hafta sonu boyunca yapılan ilk maçın izle-öde olması gerekiyordu, ancak teknik zorluklar herkesin izlemesine izin veriyordu.

Her iki oyuncunun da alay ettiği bazı vahşi bahislerden yoksundu ve zaman zaman çöp konuşması zorlandı. Mickelson, maç berabere bittiğinde ışıkların altındaki bir kama yarışmasında 9 milyon dolarlık ABD kazananı-hepsini alır çantasını kazandı.

Canlı golf, yeni koronavirüs ile gelişmelerin o kadar hızlandığı ve sporun kapanmaya başlamasıyla, Oyuncular Şampiyonası’nın ilk turu olan 12 Mart televizyonda en son izlendi.

PGA Turu önce TPC Sawgrass’ta taraftar bulundurmamaya karar verdi, ardından ilk etkinliğini iptal etti ve ardından her turdaki tüm turnuvaları iptal etmeye veya ertelemeye başladı.

Woods, The Players’da değildi. Savunan Masters şampiyonu, 16 Şubat’ta Riviera’daki Genesis Davetiyesini son bitirdiğinden beri oynamadı. Sırtının kendini hazır hissetmediğini söyleyen Woods, Meksika Şampiyonası, Arnold Palmer Davetiyesi ve Oyuncular Şampiyonası’nı oynamamayı seçti.

Woods ve Manning, PGA Tour’da profesyonel olarak birlikte oynadılar.

Palm Beach Post, yakın zamanda Tampa Bay Buccaneers ile sözleşme imzalayan Brady’nin güney Florida’daki ünlü Seminole Golf Kulübü’ne katıldığını bildirdi.

Brian Gay, 20’den fazla yılda ve 600’den fazla kez PGA Tour’da oynadı, oyunun hala sürprizlerle dolu olduğunu fark etti.

Pazar büyük bir gündü.

LEADERBOARD: Bermuda Şampiyonası

Gay, arka dokuzda üç vuruşluk bir açıktan toplandı, 18’inci delikte 7’den 64’e birdie için üç fitlik bir gap takozunu vurdu ve ardından 12 metrelik kuş vuruşu ile ilk ekstra delikte Amerikalı Wyndham Clark’ı yendi. Bermuda Şampiyonası’nda.

Golf, Haziran ayında koronavirüsün neden olduğu kapanmadan döndüğünden beri, 48 yaşındaki Gay, hevesini ve vuruşlarını kaçırıyordu, golfte daha kısa vuruş yapanlardan biri için iyi bir kombinasyon değildi. Son 11 turnuvasının dokuzunda kesintiyi kaçırdı.

Gay, “Çılgın oyun” dedi. “Ne olacağını asla bilemezsiniz.”

İZLE | Gey, playoff’ta 12 metrelik kuş vuruşu ile kazandı:

Brian Gay playoff’ta Bermuda Şampiyonası’nı kazandı

Spor Dalları

3 ay önceVideo0: 54Brian Gay’in 3 metrelik kuşları, bir playoff’ta ilk ekstra deliğe girmesi, ona Bermuda Şampiyonası’ndaki diğer American Wyndham Clark’a karşı zafer kazandırdı. 0:54

Beşinci kariyeri PGA Tour unvanı için ve yaklaşık sekiz yıldır birincisi için, ani ölümlü bir playoff’ta bir ekstra delik de dahil olmak üzere, son 14 çukurunda dokuz kuş biriktirdi. Gay, PGA Tur Şampiyonlarına katılmaya bir yıldan biraz daha uzun bir süre kala, Clark’a karşı play-off zaferi nedeniyle Ağustos 2023’e kadar muaf tutuluyor.

Yeni yıla başlamak için Kapalua’da olacak. Nisan ayında Augusta National’da geri dönecek.

Gay, “Rekabet edecek bir oyunum olduğunu her zaman biliyordum” dedi. “Kendinden şüphe etmek kolay. Oyuncular çok iyi ve çok genç. Çoğu kızımın yaşında.”

3-putt bogey ona kurşun payına mal oldu

Gay, Bermuda Şampiyonası’nda en azından sınırlı sayıda taraftar görmekten mutluydu, çünkü PGA Tour yavaş yavaş seyircilere sahip olmaya başladı. Kullanabileceği şey, nerede durduğunu göstermek için bir video panosuydu.

Ancak, par-5 17’nci par-517’de üç vuruşlu bir öcü için deliğin kenarına birdie’yi vurduktan sonra, bunun kendisine liderlik payına mal olduğunu fark etti. Port Royal’in kapanış deliğinde, bir tepeden, top ayaklarının biraz üzerinde ve rüzgar arkasına gelecek şekilde uzanırken, Gay’in “Deliğe gir” dediği duyulabilecek kadar iyi bir boşluk kaması çaktı.

Birdie’nin 269’un altında 15’te bitirmesi için üç metre uzağa yerleşti.

Arkasındaki son grupta Clark, 17’sinde bir dönüş atışını durduran bir kuş vuruşu yaptı. 18’ine yaklaşımı çukurun 10 fit gerisindeydi ve galibiyet için kuş vuruşu sağ kenarı süpürdü. 65 ve bir playoff için eşit yaptı.

18’ine geri döndüğümüzde, Gay, kuş vuruşunu deldi ve Clark yaklaşık yedi fitten ıskaladı, bu da playoff’u uzatırdı.

Kayıp fırsat

Clark, “Oldukça üzgünüm,” dedi. “Tek atışlık bir farkım olduğunu biliyordum. O vuruşu 17’de ve aynı şeyi 18’de yaptığımı sanıyordum. Şansım vardı, sadece büyük harf kullanmadım.”

Bu, açtığı 11 deliğin yedisini üç atışla öne geçmek için toplayan Clark için kayıp bir fırsattı.

Florida’da üniversitenin son yılını Clark’ın doğumundan altı ay sonra bitiren 48 yaşındaki Gay, en iyi sürüşünü 14. deliğe vurdu – açılış turunda ona uyan bir vuruş yaptı – 9 kurdu. -birdie’ye dönüştürdüğü demir. Sonra, kuşun birdie’ye girmesi için yeşilin sağ tarafından dört fitlik büyük bir sıçrama yapan bir boşluk kamasına çarptı.

Clark, üçüncü par-3 16’da bir sığınağa çarpana kadar son turun tamamında green’i kaçırmamıştı.

%d blogcu bunu beğendi: